Meie tegevuseks on palkmajade ja kõikvõimalike muude palkeehitiste ehitus käsitööna. Oleme valmistanud palkehitisi alates 1996. Aastast.  Käsitöö palkmajad valmivad nii ümar- kui kantpalgist.  Meie ehitisi leidub üle Eesti ja oleme eksportinud Norra ja Soome.

Kuna iga kliendi nägemus soovitud palkmajast on erinev, siis meil ei ole tüüpprojekte.  Iga sooviga tegeleme individuaalselt.

Käsitöö kogu protsessi ulatuses ja kliendi soovid annavad igale palkehitisele oma võlu. Kästööna palkide töötlemine võimaldab luua kordumatuid lahendusi, mistõttu on kahte ühesugust maja raske leida. Käsitsi koorides säilib palgi koorealune kiht, mis muudab selle mädanemisele vastupidavamaks. Kogu palkosa töötleme sinetuse vastu.

Kuna palgid kooritakse käsitsi, siis säilub rohkem puitu ja ümarpalgi puhul on võimalik kasutada suurema läbimõõduga palke.

Tootmine on keskkonnasäästlik, tekib minimaalselt puidujääke ja käsitsi tootmine ei vaja suurt tehast ega võimsaid masinaid.

Hästi tehtud palkmaja on silmale hea vaadata ja käele mõnus katsuda. Palkmajas on alati värske õhk ja paras niiskustasakaal. Suvel on palkmajas jahe ja talvel mõnusalt soe. Hoolikalt valmistatud palkmaja säilib mitu inimpõlve.

Tootevalikus on lisaks majadele ka palksaunad, aiamajad, lehtlad, aiamööbel,  kaevurakke ümbrised, liivakastid.